Mechanix Wear M-Pact 2 Covert
Kategorie: Rukavice
Mechanix Wear M-Pact 2 Covert | Popis | Recenze (0) | Otázky a odpovědi (1) |
Rukavice Mechanix Wear M-Pact 2 v černé barvě.
Model M-Pact 2 je vylepšenou zásahovou verzí oblíbeného modelu M-Pact. Ocení jej především nároční uživatelé, kteří se nespokojí s kompromisy ani v kritických podmínkách.
Pro model M-Pact 2 jsou typické tuhé pěnové výztuhy, formované do několika na sebe navazujících pásků (jako u hokejových rukavic), které poskytují ochranu celému hřbetu ruky, aniž by omezovaly pružnost rukavice.
Ruka je zároveň chráněna gumovými chrániči u zápěstí a na všech prstech (kromě palce). Prsty jsou na konečcích šity ze zesíleného materiálu pro zvýšení odolnosti.
Dlaně jsou ušity z odolné syntetické kůže. V opěrných bodech jsou navíc vyztuženy dvojím materiálem pro zvýšení komfortu i životnosti rukavice.
Na zápěstí se fixují pomocí pásku se suchým zipem, který neřeže do ruky a perfektně kopíruje tvar zápěstí. Nespornou výhodou manžety je, že vám do rukavic nenapadá písek, prach, kamínky ani jiné nečistoty, které pak v rukavicích řežou a špatně se dostávají ven.
Rukavice M-Pact 2 perfektně sedí na téměř každou ruku (samozřejmě při správném výběru velikosti). Jsou lehké, pružné, pohodlné a zachovávají nejvyšší možnou citlivost prstů.
Parametry:
Svrchní materiál: Spandex
Materiál dlaně: syntetická kůže + gelové polštářky
Výztuhy: pěnové
Doplňkový materiál: Lycra
Výrobce: Mechanix
Barva: černá
Přidat dotaz
Otázky a odpovědi
![]() |
Dobrý den, chci se zeptat jestli jsou tyto rukavice odolné proti proříznutí a propíchnutí. Případně, které rukavice tyto parametry splňují. |
Dreny | 09. 01. 2015 |
![]() |
Dobrý den, tyto rukavice jsou odolné pouze z vrchní strany, kde chrání hřbet ruky moc hezky. Dlaňová část (stejně jako u všech ostatních v naší nabídce) je vyrobena z relativně tenké a měkké syntetické kůže, která sice zaručuje pohodlí a lepší citlivost, její odolnost proti prořezu není však nijak zvýšená oproti jiným rukavicím. Bohužel takové rukavice v současné chvíli ani nenabízíme. |
Jan Bartík - Frogman.cz | 12. 01. 2015 |
Přidat dotaz